Shenzhen SevenBamboo Technology Co., Ltd

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen SevenBamboo Technology Co., Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Drewniana ładowarka do telefonu na sprzedaż
dobra jakość Drewniana ładowarka do telefonu na sprzedaż
Dziękuję Ci! Tina, pomagasz mi w szczegółach i sprawiasz, że zamówienie jest bardzo płynne.

—— Helen Lieu

Tina, Twój katalog i komunikacja są świetne, naprawdę doceniam Twoją pomoc i bycie wielką częścią tego przedsięwzięcia. Z poważaniem i życzliwe życzenia, Tina, byłaś niesamowitą pomocą w tym projekcie. Bardzo ci dziękuję! Z poważaniem,

—— Beate Racene

Droga Tina, Nasz produkt sprzedaje się dobrze na rynku. Dzięki za dobrą kontrolę nad jakością. W tym tygodniu zmienimy kolejność i wyślemy ci PO.

—— Sharon Yang

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  Koncentrując się na produktach do ładowania bezprzewodowego
  Jesteśmy firmą specjalizującą się w opracowywaniu bezprzewodowych produktów do ładowania, w oparciu o technologię indukcji magnetycznej. Koncentrujemy się na ulepszaniu naszych produktów przy użyciu najnowszych technologii, aby zapewnić innowacyjne produkty w przystępnych cenach.


  Eksport do ponad 20 krajów
  Eksportowane do ponad 20 krajów, w tym do Stanów Zjednoczonych, Japonii i wielu krajów w Azji Południowo-Wschodniej, nasze produkty są szeroko stosowane w telefonach komórkowych, komputerach, elektronice, komunikacji, produktach cyfrowych, samochodowych i domowych, zabawkach medycznych i wielu innych dziedzinach. Aby zapewnić jakość produktu, stosujemy ścisły proces kontroli jakości i testowania, przyjmujemy produkcję wewnętrzną pod kątem opłacalności oraz bezpośredniego monitorowania i pozyskiwania chipsetów. Co więcej, nasze wysoko wykwalifikowane zespoły w zakresie doradztwa technicznego, kontaktu biznesowego, rozwoju nowych produktów i usług posprzedażnych dają nam dalsze bezpieczeństwo.

  Usługa OEM
  Nasz elektroniczny warsztat produkcyjny obejmuje cały łańcuch, od badań, rozwoju po produkcję, co zapewnia większą niezawodność naszym produktom. Świadczymy również usługi OEM w celu zaspokojenia różnych wymagań klientów.
  Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć pozyskiwanie.

 • R & D

Szczegóły kontaktu
Shenzhen SevenBamboo Technology Co., Ltd

Tel: 86-755-23346417

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)